вівторок , 07.07.2020

В Івано-Франківську встановлять три електричні заправки

Одна заправка буде на «Промприладі», ще одна – на Калуському шосе, третю, ймовірно, встановлять біля театру кіно «Люм’єр».

Сьогодні офіційно стартував проєкт «Транскордонна зелена транспортна мережа».

Це проект транскордонної співпраці, де Івано-Франківськ є головним партнером та бенефіціаром разом з Бая-Маре (Румунія), Ньїредьгаза (Угорщина), Міхаловце (Словаччина), повідомляє прес-служба міського голови Руслана Марцінківа.

Зі слів начальника управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради Ігоря Попадюка, проект розрахований на придбання та встановлення 19 зарядних станцій, промоційні заходи, міжнародний пробіг на електрокарах, форуми. Термін реалізації – 1 рік. Бюджет для України – майже 150 тисяч євро, 61 тисячу отримає, зокрема, Івано-Франківськ.

У нашому місті встановлять три електричні заправки. Попередньо визначились щодо місць розташування.  Попадюк наголосив, що це мають бути туристичні місця чи точки креативної економіки.

Одна заправка буде на «Промприладі», ще одна – на Калуському шосе, третю, скоріш за все, встановлять біля театру кіно «Люм’єр».

«Тішимось, що виграли грантовий проект. Часто питають, для чого потрібні партнерські міста. От, власне, для таких проектів. Бая-Маре і Ньїредьгаза – наші побратими. Надіємось, що Міхаловце теж стане нашим партнером. Об’єднує хороша справа, в ця ініціатива дійсно дуже хороша.

Для нас велика відповідальність – здійснити цей проект. Дякую партнерам, які долучились, зокрема міста нашої області: Яремче, Долина, Коломия, Надвірна», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Він додав, що проект спрямований на встановлення мережі заправок, які дозволять їздити на електромобілях не тільки в місті, але й подорожувати за кордон.

Також в межах реалізацію проєкту відбудеться міжнародний пробіг на електрокарах чотирма країнами-партнерами. Завершиться він в Івано-Франківську масштабним форумом сталої електромобільності.

Учасники проeкту сподіваються, що він змінить наше мислення та підхід до вибору автомобілів.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*