середа , 08.12.2021

Через аварійний міст рух дорогою Татарів – Кам’янець-Подільський під загрозою паралізування (ФОТО)

Міст через річку Лючка у Стопчатові Косівського району на дорозі Р-24 “Татарів – Кам’янець-Подільський” у критичному стані.

Є загроза паралізування дороги держзначення. Про це повідомили на виїзній нараді на Косівщині третього вересня, інформує “Галка”.

Яблунівський сільський голова Зеновій Томащук розповів, міст був пошкоджений повінню у 2008 році.

“З тих пір капремонту міст не бачив. Тільки двічі на рік проводяться обстеження Службою автодоріг, яка є балансоутримувачем даного об’єкта”, – каже Томащук

Посадовець підкреслив, міст у критичному стані. Якщо він зруйнується, рух на дорозі державного значення під загрозою паралізування.

Начальник САД Василь Буджак доповів, що проєкт капремонту переправи замовили ще минулого року. Він буде готовий до кінця 2019.

“Ми будемо піднімати плити, укріплювати і класти їх назад”, – пояснив Буджак і зазначив, ремонт обійдеться у близько 10 мільйонів гривень.

Очільник Івано-Франківщини Денис Шмигаль поцікавився, скільки триватиме ремонт. Начальник Служби автодоріг запевнив, що до одного року. “Мінімум рік люди будуть користуватися об’їзним мостом”, – каже Буджак.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*