вівторок , 07.12.2021

Новий прем’єр-міністр розповів, де візьме гроші на будування доріг

Новий уряд України збирається навести порядок із акцизами під час продажу пального. І за виведені із “тіні” гроші хочуть будувати більше доріг.

Про такі плани повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передає “Інтерфакс-Україна”.

“У нас на наступний рік готується стратегія щодо доріг. Ми очікуємо, що кожен рік будемо значно збільшувати фінансування на будівництво доріг. Додаткові кошти плануємо отримати завдяки наведенню порядку зі сплатою акцизів – потрібно прибрати “тінь” із ринку паливно-мастильних матеріалів. У нас дуже багато заправок, із яких бюджет нічого не отримує. Ці гроші будуть у Дорожньому фонді”, – сказав Гончарук.

Додав, що хотів би вдвічі збільшити запланований минулим урядом обсяг фінансування дорожніх робіт на 2020 рік: поки що він передбачений у розмірі 75 млрд грн.

На думку Гончарука, Україна вибирає дуже мало коштів, які можуть бути їй запропоновані міжнародними фінансовими організаціями.

“Нам потрібно навчитися ефективніше працювати з нашими міжнародними фінансовими організаціями, тому що ми, за різними оцінками, вибираємо дуже незначну кількість коштів, які ми могли б вибирати. У нас є дешевий ресурс, просто потрібно навчитися з ним працювати”, – підсумував він.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*