вівторок , 27.07.2021

Калуську ТЕЦ повернули в державну власність

Комісія у сфері розгляду скарг із державної реєстрації при Міністерстві юстиції України скасувала рішення про виведення Калуської теплоцентралі з державної у комунальну власність.

Про це повідомив депутат від партії “Слуга народу”, голова комітету з питань енергетики Андрій Герус, передає Громадське.

«Комісією у сфері розгляду скарг із державної реєстрації (при Мін’юсті) прийнято рішення скасовувати перереєстрацію Калуської ТЕЦ на нового власника та повернути її у державну власність», — розповів Герус.

Варто зазначити, що рішення щодо Калуської ТЕЦ ухвалив ще попередній уряд за прем’єрства Володимира Гройсмана. Тоді Андрій Герус, будучи представником президента Зеленського у Кабінеті Міністрів, заявляв, що рішення могли ухвалити для подальшої передачі ТЕЦ компанії «ДТЕК» Ріната Ахметова.

«Калуська ТЕЦ — це досить великий об’єкт електроенергетики і фактично єдиний об’єкт генерації та єдиний покупець вугілля у Бурштинському острові/на Західній Україні, який не належить компанії «ДТЕК» (принаймні поки що)», — повідомляв тоді Герус.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*