вівторок , 23.04.2024

Збірна України впевнено перемогла Литву у матчі відбору до Євро-2020 (ВІДЕО)

Національна збірна України з футболу у суботу, 7 вересня, в гостях перемогла команду Литви у матчі відбору до Євро-2020.

Підопічні Андрія Шевченка впевнено розпочали гру і уже на 7-ій хвилині відкрили рахунок. Марлос блискучим пасом розрізав оборону суперника і Зінченко переграв голкіпера, відправивши м’яч під праву стійку – 1:0.

А уже на 27-ій хвилині Марлос відзначився сам. Перехопивши м’яч поблизу центральної зони, він швидко змістився вперед і пробив у нижній кут воріт – 2:0.

У другому таймі на 61-ій хвилині Малиновський влучним дальнім ударом встановив остаточний рахунок зустрічі.

3:0 – впевнена перемога збірної України.

В іншому матчі групи В збірна Сербії вдома поступилася Португалії з рахунком 2:4.

Збірна України лідирує у групі В. Після п’яти зіграних матчів у нашої команди 13 очок.
Далі йдуть португальці – 5 очок після трьох матчів. У Люксембургу та Сербії по 4 очки після чотирьох зіграних матчів. І замикає турнірну таблицю Литва, у якої поки що тільки 1 очко.