четвер , 29.07.2021

«Думав, що салат, а потім квітка», – затриманий агроном про плантацію марихуани на Прикарпатті

Фігурант справи, який має відношення до плантації марихуани у Косівському районі подав апеляційну скаргу щодо зміни запобіжного заходу.

Засідання відбулося сьогодні, 25 вересня, в Івано-Франківському апеляційному суді, пише “Галицький кореспондент”.

Як повідомлялося раніше, суддя Татарінова ухвалила обрати підозрюваному Ярославу Корпиту запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Сума застави– понад 5 мільйонів. Такий ж запобіжний обрали і для двох інших затриманих у цій справі.

Апеляційну скаргу розглядали суддя Кукурудз, прокурор у цій страві – Сергій Боровик, захисник обвинуваченого — Чопей.

На початку засідання захисник Ярослав Корпита подав документи – довідки з медзакладів, інформацію про те, що затриманий раніше не перебував за кордоном.

«При обшуку мій клієнт був 14 годин на ногах, йому стало погано і слідчий викликав «швидку». При затриманні йому стало ще гірше і карету швидкої викликав вже я, але інформацію з медзакладу про те, чи викликали “швидку” і для чого мені не надали», – пояснив захисник Корпита.

Адвокат розповів, що він працював у теплицях, але коли почали проростати зелені рослини – затриманому категорично заборонили перебувати у теплицях.

«Були і конфлікти, в результаті двоє людей його побили і сказали не сунути ніс, куди не треба, бо будуть проблеми. У приміщенні, де працював він та інші працівники наркотичних речовин не знайшли. Мій підзахисний і зараз знаходиться у важкому стані, він писав заяву, щоб його помістили у лікувальний заклад, у нього зламані ребра»,-зазначив захисник Чопей.

Підозрюваний пояснює, що він не злочинець.

«Я не вступав ні в яку змову з ними, я просто здав їм приміщення. Я не думав, що можуть бути такі наслідки. Я не перший рік працюю на цьому підприємстві, були важкі часи, коли ми зупиняли діяльність, так було і цього року – ми закрилися на ремонт, а потім з‘явився цей орендар»,- каже Корпит.

Також затриманий каже, що до цього часу він ніколи не бачив вживу коноплі.

«Спочатку казали, що салати, потім казали, що це квітка. Я показав все, що їм потрібно і вони сказали, що більше допомоги не треба. Я навіть радів, що збувся того, бо важко працювати», – розповідає чоловік.

Нагадаємо, на Косівщині виявили величезну плантацію марихуани. Як стало відомо, марихуану вирощували на критій плантації площею в декілька гектарів. Працівники поліції виявили значну кількість рослин, а також вже подрібненого, висушеного і розфасованого наркотика.

Згодом з’ясувалося, що парники знаходяться у селі Стопчатів. Раніше у них вирощували огірки.

Згодом, а саме 13 вересня, обирали запобіжний захід трьом підозрюваним у посіві заборонених рослин – Миколі Шкрібляку, орендарю Руслану Розвадовському та агроному Ярославу Корпиті.

Ярослав Корпит– 51-річний агроном. Він проживає у селі Заболотів, що на Снятинщині. Має дружину та сина. Крім того, зазначає, що має хвороби пов’язані з судинами.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*