неділя , 02.04.2023

До уваги водіїв – на прикарпатських дорогах стане більше TruCAMів (ІНФОГРАФІКА)

В Україні збільшується кількість ділянок, на яких буде використовуватися прилад контролю швидкості TruCAM.

Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

З 19 вересня на дорогах України додається 17 нових та буде розширено вісім існуючих ділянок автодоріг (з підвищеним рівнем аварійності), на яких здійснюватиметься контроль швидкісного режиму за допомогою лазерних вимірювачів швидкості TruCAM.

“Усього для вимірювання швидкості на дорогах країни використовуються 100 таких приладів. І ми робимо це не для того, аби притягнути побільше до відповідальності чи назбирати якомога більше штрафів. Наша мета інша — попередити це правопорушення й привчити водіїв бути відповідальними на дорозі”, – каже Олексій Білошицький.

Білошицький також розмістив у своєму пості таблиці та карту розміщення TruCAM із зазначенням ділянок автодоріг і дат, з яких на них розпочинається вимірювання швидкісного режиму.

Таким чином на Прикарпатті тепер буде п’ять ділянок контролю швидкості: вулиця Крихівецька; вулиця Галицька; дорога Івано-Франківськ – Коломия (дві ділянки); траса Івано-Франківськ – Львів (поблизу Рогатина).

Водночас Білошицький додав, що за перевищення швидкості від початку використання приладів TruCAM (жовтень 2018 року) патрульні винесли понад 302 тис. адміністративних постанов.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*