четвер , 29.07.2021

8 причин молитися вранці

Усі ми живемо у світі із шаленим темпом ритму, ретельним плануванням, напруженими робочими графіками, і чи не у кожного ранок починається із перегляду стрічки новин у соцмережах чи перевірки пошти. 

Ледь-но встигаєш прокинутись – і тебе просто поглинають потоки інформації. Як у такому темпі знайти час для ранкової молитви та й чи варто? Наведемо кілька причин, які могли б змотивувати до молитви вранці.

  1. Ти прокинувся і, звісно, тисячі думок про найрізноманітніші речі промайнули у твоїй голові.Але зачекай. Сьогодні ти міг і не прокинутись. Може варто спершу, розплющивши очі, подякувати Богу за все те, що ти знову бачиш?
  2. Ніхто не знає, що чекає нас впродовж дня.Сьогодні може принести тобі як найбільшу радість, так і найбільше розчарування. Попроси вранці у Бога сил сприйняти цей день незворушно, таким, яким він буде, пригадуючи слова із однієї Соломонової притчі: «Навіть це промине».
  3. Кожного ранку ми прокидаємось новимилюдьми для нового життя. Може, варто попросити у Бога сил пробачити собі все, що зроблено не так, і залишити свої гріхи у минулому.
  4. Якщо сьогодні саме той день, якого ти чекавдуже довго – запроси Господа пережити усі події разом. Коли Він розділить з тобою радість, вона стане незрівнянно більшою.
  5. Якщо денне світло із першої хвилини дратує тебе,ні сил, ні бажання жити немає, немає мотивації встати із ліжка, спробуй звернутись до Бога – так, як вважаєш за найкраще. Словами, думками, може навіть скаргами – головне говори, і Він почує.
  6. Вранці ти найкраще відчуваєш себе– ранкова молитва зможе допомогти тобі зробити вибір, вирішити нерозв’язані питання. Бог промовляє у тиші.
  7. Спробуй переконатись: за будь-яких умов, навіть якщо заспав,зупинись на кілька хвилин молитви, привітайся із Богом – і твій день звідкись набуде неймовірної упорядкованості, ти усе встигнеш.
  8. Молитва вранці є чудовою нагодою попросити в Бога про здійснення найбажанішого, бо твоє серце вповні відкрите після сну, його не торкнула ще суєта буднів, Господь побачить твою щирість.

Отож молитись вранці чи ні – на розсуд кожного. Однак те, що молитва вранці значно змінює наше життя – беззаперечний досвід.

Джерело: ДивенСвіт

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*