середа , 20.10.2021

666 і 13 – у ПЦУ розвіяли міф про нещасливі числа

У Православній церкві України (ПЦУ) вважають, що числа, які прийнято вважати небезпечними, не несуть у собі жодної магічної сили та не впливають на життя ані негативно, ані позитивно.

Про це повідомляє пресслужба церкви у Facebook.

Часто ми підсвідомо боїмося таких чисел як 13 чи 666, і це може свідчити про слабкість віри, йдеться в дописі.

“Страх перед числом 666 часто пов’язують зі словами книги Одкровення святого апостола Іоана Богослова: “Тут мудрість. Хто має розуміння, нехай злічить число звіра, бо це число людське; число його шістсот шістдесят шість”. Але звернемо увагу, що цією комбінацією апостол вказав на ознаку антихриста-відступника, а не на саме число”, – зазначають у ПЦУ.

Що стосується “нещасливого” числа 13, то воно просто оповите міфами і не має саме в собі нічого негативного, додають у ПЦУ.

“Життя у вірності Богові сповнює душу радістю, незалежно від того, який сьогодні день: чи понеділок, чи “п’ятниця 13-го”. Тож не варто вірити у випадкові збіги цифр та надавати цьому вагомого значення. Адже на нас впливають не знаки та випадкові комбінації, а наші вчинки та думки. Якщо вони сповнені добрими намірами, то жодні числа та забобони не можуть мати влади над людиною”, – вважає Церква.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*