п’ятниця , 03.12.2021

Наречений у кілті – у Франківську відгуляли шотландське весілля (ФОТО)

Франківка Вікторія познайомилась зі своїм чоловіком Тері у Польщі влітку 2017 року.

Він одразу назвав її ” special girl”, а потім пропозиція бути Girlfrend на мості закоханих у Кракові, знайомство з батьками, різні часові пояси та весілля в Україні.

Команда OGOGO! дізналась захопливу історію кохання франківки та шотландця.

Вікторія познайомилась зі своїм тепер уже чоловіком Тері у Кракові влітку 2017 року. Там дівчина жила останні 5 років та закінчила університет. Тері та його батьки з Шотландії, хоча хлопець наразі проживає в Англії.

“From the very first moment I knew she was a special girl”, – каже Тері.

Від того літа пара почала переписуватись у “WhatsApp”, а восени Тері знову приїхав до Вікторії, аби запропонувати зустрічатись.

До слова – за тамтешніми звичаями, зустрічатися з кимось та мати girl- чи boyfrend  – різні етапи в стосунках. Тому в в січні 2018 Террі офіційно запропонував дівчині бути його Girlfrend на мості закоханих у Кракові, там вони разом прикріпили свій замочок.

“З осені ми бачились кожні 3-4 тижні, так виходило  через роботу, адже Тері – пілот, багато вихідних немає, та він часто в роз’їздах. Але це нам не перешкоджувало аж ніяк, навіть будучи в інших часових зонах та на кінці світу , ми були взмозі спілкуватись. Так, були безсонні ночі, сльози, це все тяжко, але я вже звикла”, – каже Вікторія.

Через візові проблеми Вікторії не вдавалося переїхати до Тері. Але впродовж двох років стосунки на відстані стали міцнішими, а почуття зростали.

“За цей час ми тричі разом подорожували в Україну. Також ми були разом у Будапешті, Монако Амстердамі. Святкувати новий 2019 ми приїхали у Франківськ. Тері підготував промову українською, він її сам переклав (наразі він знає лише кілька слів українською)”, – каже франківка.

Також, як стало відомо згодом, Тері таємно поговорив з батьком Вікторії про одруження. Все пройшло чудово. В кінці січня Вікторію чекав сюрприз.

“Тері, як завжди, прилетів до Кракова, але сказав мені, що ми кудись їдемо на вікенд. Я наполегливо розпитувала, куди ж ми прямуємо, але до останнього він не зізнавався. Вночі перед поїздкою він каже: “Пакуй валізу для аеропорту. Ми виїжджаємо завтра вранці”, – розповідає дівчина.

Зранку вони приїхали в аеропорт, але Тері закривав очі Вікторії на всі інформаційні табло з маршрутами літаків.

“І вже аж коли ми сиділи в терміналі – були два вильоти – один в Цюріх, а інший в Рим. Всі люди зайшли на посадку до Риму, а ми далі сидимо. Думаю – значить в Цюріх. Але ні, він встає і ми останні забігаємо на посадку в Рим! Тут я вже почала підозрювати, що все-таки там він і освідчиться”, -каже дівчина.

Під час прогулянки містом, пара підійшла до всесвітньо відомого фонтану Треві. Там Тері став на одне коліно, а франківка заплакала від щастя.

“Тері попросив когось нас сфотографувати. І тут він присідає на одну ногу – я почала плакати від шоку! Всі нам опладували, потім ми пішли на дуже романтичну вечерю біля Колізею. Він розпланував цю поїздку ідеально”, – каже франківка.

Закохані почали планувати весілля.  Запрошення на весілля наречена робила власноруч.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*