вівторок , 07.12.2021

“Буковель” розвивається через те, що не розвиваються інші території”, – голова Вигодської ОТГ

2 серпня до Івано-Франківська приїхав президент України Володимир Зеленський.

Зокрема, президент представив нового голову Івано-Франківської ОДА.  Ним став колишній директор Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.

Новий очільник Івано-Франківської ОДА під час свого призначення зазначив, що чиновникам треба забути про корупцію, пише ГК.

Також до Володимира Зеленського після виступу нардепа Олександра Шевченка щодо розвитку тризму звернувся голова Вигодської ОТГ Ярослав Наум.

“Буковель” розвивається через те, що не розвиваються інші території. Я голова Вигодської ОТГ, у нас 80 кілометрів доріг місцевого значення. Але там є траса державного значення Р-21, яка з 1991 року взагалі не ремонтується. Про який ми можемо говорити туризм цього регіону, коли він розвивався прекрасно і зараз, а понад 20 років повністю вбитий?” – сказав Ярослав Наум.

Він додав, що не треба їхньому регіону інвесторів шукати. Вони самі прийдуть, якщо дорогу зроблять.

“У мене є населені пункти, від яких до центру ОТГ 40 кілометрів. Уявіть собі, як та людина чи дитина може прийти до цивілізації? Я б хотів, щоб ви це питання взяли на контроль”, – попросив Наум.

На завершення він додав, що не хоче, аби Вигодська ОТГ стала “Буковелем”. Мовляв, люди все зроблять самі, тільки нехай дорогу дадуть нормальну.

“Обов’язково. Дякую”, – відповів Зеленський.

Крім того Ярослав Наум підняв питання децентралізації. Мовляв, вона проходить успішно, але є проблеми. Місцевому самоврядуванню відали все: повноваження, відповідальність. Але забули дати кошти.

“На розвиток доріг нічого немає, бо державний фонд не дав гроші. І як пояснити людям, що ми не відповідаємо за ті дороги?” – запитав голова Вигодської ОТГ.

Зеленський відповів, що не можна людям це пояснити, але посадовці мають весь час піднімати це питання: не тільки зустрічатися із президентом, але й їхати до Києва, стукати у всі двері.

“Ви маєте відповідальність теж за це, нехай і не на законодавчому рівні. Але ви маєте стукати в усі двері. Якщо не будете щодня говорити про це, щодня кричати, то нічого не побудують”, – відповів Володимир Зеленський.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*