середа , 19.06.2024

У Зеленського планують розширення одержувачів субсидій на один мільйон сімей

Команда Зеленського планує розширити число одержувачів субсидій

Представник президента Володимира Зеленського в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив про плани Офісу президента розширити число одержувачів субсидій. Про це він сказав в інтерв’ю РБК-Україна.

Зокрема, планується збільшити число пенсіонерів, які отримуватимуть субсидії.

“Але що ми точно можемо робити, і це не залежить від ціни газу – це субсидії. Деякі домогосподарства, які повинні були б користуватися субсидіями, тому що вони бідні, втратили на них право. Ми аналізуємо, як можна змінити критерії для того, щоб люди , які дійсно потребують допомоги, змогли отримувати субсидії.

За моїми оцінками, мова десь про додатковий один мільйон сімей, яким також може надаватися адресна допомога. Серед цього мільйона, думаю, у значній мірі будуть пенсіонери, яким більше 70 років, тому що це незахищена категорія”, – розповів представник Зеленського в Кабміні.

Нагадаємо, Пенсійний фонд України 25 липня завершив фінансування пенсій за липень і житлових субсидій за червень 2019 року. Так, на пенсії за липень направлено 35 млрд гривень, на житлові субсидії за червень – 182,4 млн гривень.

Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у червні 2019 року одержували 2061,1 тис. домогосподарств, що значно більше, ніж у травні – 1511,7 тис. домогосподарств.

Додамо, з 1 березня 2019 року субсидії почали виплачувати грошима. Пенсіонери отримують гроші для оплати комунальних платежів за лютий разом із пенсією. Пенсіонери серед субсідіантов складають близько 75%. Усі інші громадяни можуть отримати субсидії в Ощадбанку.