вівторок , 07.12.2021

У Франківську протестують проти призначення Дениса Шмигаля головою ОДА (ВІДЕО)

Сьогодні, 9 липня 2019 року біля Івано-Франківської обласної державної адміністрації зібралися на Віче представники громадських організацій області з приводу можливого призначення на посаду голови ОДА Дениса Шмигаля.

Пікетувальники вимагають прозорого конкурсу на посаду керівника області, за участі громадськості та політичних партій, пише Фіртка.

Також, активісти нагадали Президенту про обіцянку не допускати на державні посади людей із сімнівною репутацією та готують відповідне звернення до глави держави.

«Ми чули від Президента, що він буде прислухатися до громадськості. Але бачимо іншу картинку. Виявилося, що адміністрація вирішує все без нас», – каже Богдан Борович, голова братства ОУН-УПА, голова Об`єднання громадської структури.

Нагадаємо, що 6 липня під час робочого візиту у Львові Президент України Володимир Зеленський назвав ймовірного очільника Івано-Франківської ОДА.

«Треба щоб громадськість знала, хто такий Шмигаль. В інтернеті про нього багато інформації. Як можна допускати на посаду людину, під час головування якого на Бурштинській ТЕС трапилося два нещасні випадки», – говорить голова профкому Бурштинської ТЕС Руслан Карвацький.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*