вівторок , 07.12.2021

Українські заробітчани у Польщі здійснили подвиг – запобігли масштабній пожежі у лісі (ВІДЕО)

Працівники з України лопатами, піском та гілками героїчно зупинили поширення вогняної стихії у лісі

13 гектарів зернових культур та 1,5 гектара підліску і ґрунтопокривних рослин згоріло декілька днів тому неподалік села Белч-Ґурни у Нижньосілезькому воєводстві на заході Польщі.

Зі стихією боролися 11 пожежних бригад; перш ніж вони дісталися до місця, вогонь намагалися зупинити кільканадцять громадян України. Українські працівники використовували для цього тільки лопати та гілки, повідомляє “Польське радіо”.

«Найважливішими були перші півгодини, лопатами, піском та гілками вдалося загасити понад 500-700 метрів лінії вогню. Якби не героїчна позиція та зусилля громадян України, ліс би згорів, а вогонь міг би навіть дійти до будинків», – написала Анна Сауць, авторка відеоролика, опублікованого на веб-сторінці «Катаклізми у Польщі та світі» у Facebook.

Ці слова підтвердив речник Повітової комендатури Державної пожежної служби у місті Ґура Марцін Клєфас. «Позиція тих чоловіків заслуговує на повагу та визнання, вони напевно запобігли поширенню вогню углиб лісу», – зазначив Клєфас.

Як додав речник, приблизні збитки оцінили у 66 тис. злотих. Ймовірною причиною пожежі було загорання під час сільськогосподарських робіт.

Нагадаємо, нещодавно у Польщі громаднин України героїчно врятував декількох людей із палаючих автівок, що потрапили у ДТП.

Один коментар

  1. Василь

    Пишаюсь Українцями!!! Супер дуже приемно це бачити!

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*