вівторок , 07.12.2021

В Івано-Франківську на Алеї слави поховали Романа Вірастюка (ФОТО)

Сотні франківців: рідні, друзі та колеги прийшли попрощатися зі спортсменом Романом Вірастюком, котрий помер 27 липня після важкої операції.

У понеділок, 29 липня, тіло відомого франківця привезли до рідного міста, передає Фіртка. 

Прощання відбулося у манежі коледжу фізичного виховання і спорту. На Алеї слави міського кладовища в с. Чукалівка відбулося поховання спортсмена Романа Вірастюка.

“Все його життя було пов’язане зі спортом, працював головою управління у справах молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, а також був спортивним телеведучим та коментатором змагань. З 2015 року очолював Департамент олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України”, – повідомляють на сторінці КП Міська ритуальна служба.

Вчора прощання відбулось у Києві на стадіоні “Олімпійський”.

Нагадаємо, Роман Вірастюк – 17-кратний чемпіон і восьмикратний володар Кубку України, бронзовий призер чемпіонату Європи у 1994 році, чотирикратний призер Кубку Європи, чемпіон Європи серед клубів у 2002 році, двічі срібний призер Світових ігор серед військових.

Роман Вірастюк був учасником трьох Олімпіад (1996, 2000, 2004), де стабільно входив до 10-ки найкращих штовхальників ядра, пише Мінмолодіспорту.

Десять років – з 1995 по 2005 – він був капітаном Олімпійської збірної України.

По закінченню виступів за збірну він працював головою управління у справах молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, а також був спортивним телеведучим і коментатором змагань. З 2015 року очолював Департамент олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*