п’ятниця , 21.01.2022

100 % святково від виробника морозива № 1 — компанії “Рудь”!

Початок літа у житомирян асоціюється не тільки зі спекою та канікулами, а й зі святковим настроєм, який п’ятнадцятий рік поспіль дарує лідер українського ринку морозива – компанія “Рудь”.

Свята Морозива – це чудова можливість вдосталь поласувати улюбленим холодним смаколиком і нагода взяти участь у драйвових розвагах та цікавих воркшопах.

Цього року продовжила діяти спрощена система відвідування атракціонів – гості свята могли отримати 1 квиток на будь-який атракціон, просто придбавши 1 порцію будь-якого смачного морозива!

Чудовою новиною було й те, що парк атракціонів оновлено! П’ятнашки, міні-гольф, рибалка, водяні та танцювальні батли подарували дітлахам 100 % гарного настрою! Веселощі, чудовий відпочинок та багато корисних подарунків – ось чим дивувала та радувала відвідувачів компанія “Рудь” цього року.

Було багато різних атракціонів, вхід на територію більшості локацій був абсолютно вільним. Усі охочі могли спробувати свої сили у виготовленні цікавих виробів: прикрас для волосся, закладок, іграшок, подарункових коробочок.

Президент компанії «Рудь» – АТ «Житомирський маслозавод» — Петро Рудь: «Щороку компанія “Рудь” вдосконалює програму Свят Морозива, збільшує кількість атракціонів, проводить нові майстер-класи. Цього року ми пропонуємо велике різноманіття розваг, щоб якнайкраще відповідати гаслу “100 % святково”.

Вірю, що кожен відвідувач, незалежно від віку, знайде щось собі до смаку, це стосується як морозива, так і розваг на святі. Ми вдячні кожному споживачеві за висловлену довіру. Обіцяю, що торгова марка “Рудь” й надалі працюватиме над тим, аби залишатися фаворитом наших маленьких та дорослих поціновувачів морозива.”

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*