п’ятниця , 21.01.2022

Український водій за героїчний вчинок отримає путівку на море плюс польське громадянство

Громадянин України, пан Андрій, рятував потерпілих у масштабній ДТП у Польщі

Водій з України, пан Андрій, який під час масштабної ДТП поблизу Щецина рятував людей із палаючих автомобілів, отримав із рук маршала воєводства Ольґєрда Ґеблєвича подяку за героїчну поведінку та профінансований відпочинок над польським морем.

Про це повідомляє Польське радіо. 

Нагадаємо, у неділю, 9 червня, на автомагістралі A6 неподалік Щецина у Північно-Західній Польщі трапилася трагічна дорожньо-транспортна пригода. Чоловік, який їхав вантажівкою, не загальмував і в’їхав в інші авто. Сила удару була такою, що частина транспортних засобів загорілася.

Український водій, пан Андрій, коли побачив аварію, негайно відреагував.

«Вибух стався зразу, був великий вогонь. Я зробив те, що мусив зробити, бо інакше я б ніколи не пробачив собі. Я шкодую, що вогонь був надто великим і нічого більше я зробити не зміг», – наголосив пан Андрій.

У катастрофі загинуло 6 осіб, 11 отримали травми. За словами очевидців, український водій врятував під час цієї катастрофи щонайменше 4 людей – двох жінок та двох дітей.

Українець, разом із сім’єю, мешкає в Любуському воєводстві, старається про польське громадянство. Маршал воєводства пообіцяв посприяти в цьому питанні.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*