понеділок , 06.12.2021

На Івано-Франківщину привезли тіло заробітчанина, який загинув у Польщі (ВІДЕО)

Тіло заробітчанина, який загинув у Польщі, привезли на Прикарпаття.

До хати родини з самого ранку йдуть односельці, аби попрощатися із загиблим, йдеться у сюжеті ТСН.

36-річний Василь Чорней із села Троїця Снятинського району, працював на підприємстві неподалік польського міста Новий Томишль.

Обставини смерті Василя поки що невідомі. Невідомо також, де він помер: чи то на підприємстві, чи по дорозі, чи вже в лісі.

У польських ЗМІ пишуть, що позбутись тіла директорці допомагав ще один нелегальний працівник-українець – також родом з Прикарпаття.

36-річний українець Василь Чорней працював на підприємстві неподалік міста Новий Томишль, де виготовляли труни. Він знепритомнів на робочому місці, але власниця підприємства заборонила викликати лікарів, наказала усім робітникам йти додому. Тіло чоловіка наступного дня виявили за 125 кілометрів від його місця роботи. Нині власницю підприємства взяли під варту, на неї чекає суд.

Зв’язок з чоловіком зник ще 8 червня. Сім’я захвилювалася, коли не подзвонив на день народження доньки.

“Ми чекали дзвінка, бо 13 мало бути у малої день народження, а тато уже не дзвонив. У нього 14 числа день народження. Але він вже був не живий”, – каже дружина Наталія Чорней.

Про те, що чоловік загинув, його сім’я дізналась випадково: сусід побачив фотографію у соцмережі. Підпис до фото: “На обочині Познані знайшли чоловіка, можливо, українець, розшукуємо рідних”.

Населення села Троїця, звідки поїхав Василь, менше двох тисяч людей. Майже у кожному господарстві хтось на заробітках. Нелегальна робота часто схожа на рабство, кажуть селяни.

Василь скаржився на тяжкі умови праці, кажуть родичі. Утім, вертатися не хотів, бо надто були потрібні гроші.

“Гроші не виплачували, він не мав з чим поїхати додому. Ніби по смерть поїхав”, – каже дружина загиблого.

Детальніше у сюжеті “ТСН“:

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*