середа , 19.01.2022

На Прикарпатті план весняного призову виконали в повному обсязі

Військові комісаріати Івано-Франківської області завершили весняний 2019 року призов громадян на строкову військову службу

армія, призов

26 червня обласна призовна комісія, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, підбила підсумки весняного 2019 року призову громадян на строкову військову службу.

За інформацією військового комісара обласного військового комісаріату, план призову до Збройних сил України виконано в повному обсязі та в установлені терміни.

До лав Збройних cил України та інших військових формувань відправлено – 514 чол., з них у:

– Збройні сили України – 295 чол.;

– Національну гвардію України – 145 чол.;

– Державну спеціальну транспортну службу України – 15 чол.

– Державну прикордонну службу – 59 чол.

Усі військові комісаріати області з поставленими завданнями справилися.

Члени обласної призовної комісії перевірили законність прийнятих районними призовними комісіями рішень про надання відстрочки чи звільнення від призову громадян призовного віку за різними обставинами.

Голова комісії подякував за спільну роботу і дав доручення підготувати рекомендації щодо організації роботи з призовниками у період між призовами та при проведенні осіннього призову 2019 року та довести їх до  райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, військових комісаріатів, територіальних підрозділів Національної поліції області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*