четвер , 21.10.2021

На Прикарпатті медики не могли дістатися до двох туристів з Німеччини, які потребували допомоги

Через відсутність під’їзного шляху з твердим покриттям швидка не могла дістатися до хостелу, в якому перебували іноземні туристи.

8 червня о 02:10 до Служби порятунку надійшло повідомлення від працівника посольства республіки Німеччина в Україні про те, що на території хостелу на Косівщині в складі групи туристів перебуває 2 громадян республіки Німеччина дівчина, 1995 р.н. та хлопець, 1997 р.н., які самостійно не можуть пересуватися та потребують медичної допомоги.

Від організатора заходу встановлено, що вказані особи хворіють 4-й день, заїзд карети швидкої невідкладної медичної допомоги безпосередньо до місця розташування хостелу неможливий через відсутність під’їзного шляху з твердим покриттям.

Для надання допомоги потерпілим туристам о 02:20 для рятувальників Косівського пошуково-рятувального відділення оголошено сигнал “Збір-аварія”. О 03:30 рятувальники (4 чоловік на 1 одиниці техніки) спільно з медиками виїхали до місця проведення рятувальних робіт.

О 04:30 рятувальники та медичні працівники прибули до місця знаходження потерпілих, обстежили їх. На ношах рятувальниками перенесено від місця тимчасового проживання “Хата-майстерня” до автомобіля Косівського пошуково-рятувального відділення дівчину та в супроводі медичного працівника зведено хлопця.

О 05:55 потерпілих перевезено в село Бабин до місця стоянки автомобіля швидкої медичної допомоги, звідки доставлено для надання лікарської допомоги до Косівської центральної районної лікарні.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*