вівторок , 19.10.2021

До Франківська прибула комісія Генштабу – перевіряють стан обліку призовників

Сьогодні, 3 червня, на Івано-Франківщині розпочинає свою роботу комісія Генерального штабу Збройних сил України, яку очолює полковник С. Рибіцький.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Метою комісії є перевірка, надання методичних рекомендацій та налагодження взаємодії щодо стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних Прикарпаття у структурних підрозділах облдержадміністрації, Калуських та Косівських РДА, Івано-Франківської, Калуської міських рад, військових частинах, Національної поліції в області, підприємствах, установах і організаціях.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, зважаючи на події, які відбуваються у східних областях України, дана перевірка дасть можливість проаналізувати роботу органів влади та підприємств щодо виконання мобілізаційної програми на Івано-Франківщині, допоможе виявити недоліки та окреслити шляхи покращення ситуації.

Своєю чергою, С. Рибіцький ознайомив присутніх із графіком проведення перевірки та зазначив, що на сьогодні Івано-Франківська область є першою в Україні, де розпочав роботу електронний реєстр призовників і військовозобов’язаних.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*