четвер , 01.12.2022

“Ідіть, купіть шприци та ліки”, – білоруси, які у Карпатах потрапили в ДТП, шоковані нашою медициною

Білоруси, які постраждали у ДТП на Верховинщині, дякують волонтерам за підтримку та фінансову допомогу і дивуються місцевим лікувальним закладам.

Про це у соцмережі написала волонтерка Оксана Сусяк., передає ГК.

“Друзі, дякуємо всім хто допомагає чим може. Білоруси дуже дякують вам. Ті хто зараз в обласній лікарні тепер прозріли чому ми їм збирали гроші і нас не розуміли і відмовлялися, коли ми їм пропонували.

Подзвонила Олександра і каже: мене все болить , прошу щоб вкололи обезболюючі, а вони відповідають: ідіть купіть шприци і ліки… Слів у мене нема. Хто пройшов наші лікарні той знає, що це таке. Тепер і білоруси будуть знати”, – йдеться у дописі.

У коментарях до цього допису жінка з Білорусі висловила вдячність франківцям.

“Дорогая друзья! Сердечно благодарим Вас за материальную помощь и моральную поддержку, она нам была очень нужна в этот не легкий для нас час… приятно найти помощь в лице незнакомых людей. Мы очень любим Ваш край и здесь замечательные люди! Да новых сустрэч!”, – пише Olga Stankevich.

Нагадаємо, на Верховинщині вантажний автомобіль з туристами перекинувся у річку Чорний Черемош. Внаслідок аварії три людини загинуло: дві жінки, яким було по 23 та 28 років, та 29-річний чоловік. Ще 16 осіб врятувались самостійно. А декількох людей врятували надзвичайники. Наразі 10 постраждалих госпіталізували, одна жінка у важкому стані.

Згодом затримали водія автомобіля, та чоловіка, який надавав послуги для рафтингу.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*