четвер , 25.04.2024

Щоб пробити пенальті, футболіст “Прикарпаття” черпав воду руками (ВІДЕО)

15 травня відбувся матч 24 туру першості України з футболу серед команд Першої ліги.

Івано-Франківське «Прикарпаття» на своєму полі зіграло внічию 2:2 з одним із лідерів першості – харківським «Металістом 1925».

У цьому поєдинку командам довелося боротися не тільки один з одним, але і з погодними факторами. Дощ накрив Івано-Франківськ в перерві й другий тайм перетворився на гру у водне поло.

М’яч нерідко проскакував під ногою у футболістів, які намагалися його прийняти.

Найбільш курйозний випадок трапився на 56-й хвилині матчу, коли арбітр призначив пенальті у ворота гостей.

Ярославу Конкольняку, який збирався його пробивати, довелося руками розгрібати воду з точки пробиття одинадцятиметрового. Публіку повеселив, а потім і зрівняв рахунок, пише Фіртка.

До слова, вже 23 травня на цьому полі гратиме четверта команда Португалії «Брага». Чи витримає поле стадіону “РУХ” такі навантаження – побачимо за тиждень.