п’ятниця , 19.08.2022

“Спортпрогноз”: джекпот у 290 000 гривень виграно в Івано-Франківську

За результатами проведення тиражу №3 української державної лотереї ТОТО «Спортпрогноз» стало відомо, що головний приз – джекпот, який встиг зрости до відмітки у 290 000 гривень – не встояв перед футбольними знавцями та шанувальниками лотерей.

Зірвати куш вдалося одному-єдиному щасливчику з Івано-Франківська, який вирішив зробити ставку у «ЛОТОмаркеті», розташованому за адресою: вул. Незалежності, 61. Відомо, що на гру футбольний фан витратив усього 25 гривень, при цьому мінімальна вартість однієї ставки – 5 гривень.

Нагадаємо, що за правилами гри у «Спортпрогноз», для того, щоб виграти джекпот, необхідно правильно передбачити результати 12 футбольних матчів, які зазначені у тиражі. При чому необхідно лише вказати, яка з двох команд переможе, чи передбачити нічию. Точну кількість забитих м’ячів зазначати не потрібно.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає власника головного призу тиражу №3 лотереї «Спортпрогноз» і радить йому звернутися на безкоштовну гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Тираж №3 відзначився великою кількістю матчів, які відбувалися у Німеччині та Іспанії. Також, у програмі були зазначені 2 зустрічі українських команд: «Карпати» – «Десна» і «Олімпік» – «Чорноморець».

А джекпот найближчого тиражу лотереї ТОТО «Спортпрогноз» наразі дорівнює 210 000 гривень.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*