понеділок , 25.10.2021

На Івано-Франківщині виявили 28 найманих осіб, які працювали нелегально

З початку 2019 року на Прикарпатті виявлено 28 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без оформлення трудових відносин.

Про це повідомили в Управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС  в Івано-Франківській області.

Матеріали перевірок по 8 суб’єктах господарювання, які порушили законодавство про працю передано органами ДФС до Управління Держпраці для вжиття відповідних заходів.

Крім того, за 4 місяці п.р. на засіданнях комісій з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, що діють при районних Державних адміністраціях, заслухано 403 керівників підприємств та 383 фізичних осіб – підприємців, які виплачували заробітну плату найманим працівникам нижче мінімально встановленого розміру.

За результатами проведених заходів рівень заробітної плати підвищили керівники 277 підприємств та 241 підприємець. До бюджету додатково надійшло 251,2 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 292,9 тис грн єдиного внеску.

Крім цього за результатами роботи робочих груп з питань легалізації зарплати та зайнятості населення, роз’яснювальної роботи роботодавцями додатково укладено понад 4 тис. трудових угод з найманими працівниками.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*