четвер , 21.10.2021

Замість прального порошку через польсько-український кордон везли наркотики

Українські, польські та французькі правоохоронці знешкодили міжнародне наркоугрупування

На польсько-українському кордоні у пункті пропуску «Гребенне – Рава-Руська» вилучили понад 7,2 тис. нарковмісних таблеток бупренорфіну, вартість яких на чорному ринку складає 100 тис. доларів, інформує “Польське радіо”.

Психоактивну речовину незаконно перевозили у коробках від прального порошку.

Як повідомили у середу в Центральному слідчому бюро поліції, правоохоронці затримали 11 осіб. За словами слідства, члени міжнародної організованої злочинної групи займалися контрабандою психотропних речовин, в основному лікарського засобу «Субутекс», що містить наркотик бупренорфін (синтетичний лікарський засіб з групи опіоїдних анальгетиків, є похідним морфіну) з Франції, зокрема, територією Польщі в Україну.

Минулого тижня водночас затримали 11 осіб (шістьох громадян України та п’ятьох Франції), зокрема підозрюваних в організації незаконної діяльності.

Чотирьом із затриманих осіб у Польщі та Україні висунули обвинувачення та взяли під варту.

Загалом на польсько-українському кордоні було вилучено понад 7,2 тис. таблеток (7,2 кг) бупренорфіну, вартість яких на чорному ринку оцінили в 100 тис. доларів.

Правоохоронці вилучили також 6 тис. євро, автомобілі та доказовий матеріал.

В операції брало участь понад 150 працівників правоохоронних і цивільних служб з Польщі, Франції, України та Нідерландів.

Як раніше повідомлялося, операція із викриття зловмисників проводилась спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області за сприяння Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби України.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*