вівторок , 19.10.2021

Водій автобуса з України хотів незаконно ввезти до Польщі 92 кг пестицидів

Засоби для захисту рослин були приховані у пасажирському автобусі, що їхав до Щеціна

Співробітники Національної податкової адміністрації (KAS) з Підкарпаття запобігли ввезенню з України до Польщі контрабанди приблизно 92 кг засобів захисту рослин під час контролю транспорту в пункті пропуску в Медиці.

Контрабанда ринковою ціною 36 тис. злотих (8,3 тис. євро) була прихована в рейсовому автобусі, повідомляє “Польське радіо”.

За словами речниці Палати податкової адміністрації у Ряшеві Едити Хабовської, польські митники знайшли хімікати у пасажирському автобусі, що їхав з України до Щеціна.

«Під час огляду транспортного засобу співробітники виявили, що у різних сховках автобуса є незадекларовані засоби захисту росли. Там було 366 упаковок загальною масою приблизно 92 кг», – додала вона.

У контрабанді зізнався водій автобуса, 35-річний громадяни України, проти якого відкрили кримінально-податкове провадження. Чоловік сплатив штраф у розмірі 8 тис. злотих (1,8 тис. євро).

Хабовська зазначила, що від початку цього року під час контролю у польсько-українських пунктах перетину кордону на Підкарпатті співробітники Національної податкової адміністрації запобігли введенню у незаконний оборот понад 260 кг пестицидів невідомого походження.

Речниця наголосила, що для перевезення цього товару необхідний дозвіл міністра рільництва.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*