четвер , 21.10.2021

Боржникам аліментів не дають спокою ні вдень, ні вночі

В Івано-Франківську проведено «нічний» рейд з метою виконання рішень про стягнення аліментів, а також виконавчих документів інших категорій.

Державними виконавцями здійснено виїзди за місцем проживання боржників по аліментах, надано роз’яснення змін до чинного законодавства, яке посилює відповідальність за несплату аліментів, залишено виклики, проведено перевірки майнового стану боржників. Також окремими боржниками представлено квитанції, що свідчать про часткову сплату аліментів.

“Наголошуємо, що обов’язком боржника є щомісячне інформування державного виконавця про сплачені аліментні платежі безпосередньо стягувачу. Слід зазначити, що відповідно до ст. 1291 Конституції України суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов’язковим до виконання.

Відповідно до вимог ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець зобов’язаний вживати передбачених цим Законом заходів щодо примусового виконання рішень, неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії, а також здійснювати заходи примусового виконання рішень у спосіб та в порядку, які встановлені виконавчим документом і цим Законом”,- наголошують правоохоронці.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*