понеділок , 04.03.2024

Володимир Зеленський пропонує ввести 5% податку для заробітчан (ВІДЕО)

Кандидат в президенти Володимир Зеленський хоче обкласти українських заробітчан податками.

Про це Зеленський заявив учора ввечері в ефірі “1+1”, відповідаючи на запитання Дмитра Гордона про капіталізацію країни за рахунок відрахувань з олігархату.

Зеленський зазначив, що українські заробітчани мають заплатити 5% податку від всієї суми, яка була зароблена за всі ці роки, повідомляє molbuk.ua.

“По-перше, серед наших законопроектів є законопроект про амністію капіталів. 5% ви сказали замало. 5% – це в принципі повинні бути умови для всіх тих, хто не олігархи, ті заробітчани, різні люди, які привозять гроші і вони боролися з бідністю, вони просто ховали ці капітали. Я розумію, тому що вони не були захищені, тому що було банкрутство банків і так далі. Ось”, – заявив Зеленський.

Також він зазначив, що підтримує ідею капіталізації країни за рахунок фінансових відрахувань олігархату.

“Я готовий до зустрічі з олігархами. Я впевнений, що ця зустріч – з великим бізнесом – відбудеться. Я думаю, що великий бізнес може пожертвувати Україні, яка дала їм мільярди, більше 5%. Правила повинні бути для всіх однаковими”, – зазначив кандидат в президенти.

Він припустив, що вдасться домовитися з усім бізнесом.

“Ми говорили про це і з представниками Світового банку, нашого бізнесу. Ми хочемо детінізації капіталу, зробити реальні кроки. Але питання чи підтримає Верховна Рада цей законопроект. Я дуже сподіваюся на це”, – сказав Зеленський.