субота , 16.10.2021

Подвійне самогубство на Прикарпатті – чоловік та його дружина наклали на себе руки

У п’ятницю, 19 квітня, на Прикарпатті двоє людей наклали на себе руки.

Трагедія трапилась у селі Нижній Березів Косівського району.

У прес-службі ГУ НП в Івано-Франківської області розповіли, що про самогубства поліцію повідомив сільський голова Нижнього Березова, а йому про все розповіла сусідка померлих. Мовляв, її двоє сусідів повісились.

На місце події прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що наклали на себе руки чоловік 1953 року народження та його дружина 1960 року народження. Вони обоє повісились на території свого господарства.

Наразі поліцейські відкрили кримінальне провадження, але більше інформації можна буде дізнатися після отримання результатів експертиз, повідомляє ГК.

До слова: загалом у 2018 році поліцейські області отримали 163 заяви про скоєння самогубства. Найбільше таких випадків зафіксували в Івано-Франківську – 25, трохи менше на Калущині – 19, 16 – на Косівщині та 15 заяв на Коломийщині. Найчастіше прикарпатці вкорочують собі віку шляхом повішання. Серед самогубців на Прикарпатті 134 чоловіки, 29 жінок, також вкоротили собі віку троє неповнолітніх.

Михайло Винник, доктор медичних наук, професор наголошує на тому, що найближче оточення мусить бити на сполох, якщо поведінку можна вважати суїцидальною. У великих містах є спеціальні кризові служби, телефони довіри.

Але навіть якщо такі служби не діють у вашому населеному пункті, за будь-яких обставин людині потрібно надати допомогу, обов’язково кваліфіковану. Для цього треба звернутися до відповідних спеціалістів: психологів, психотерапевтів, психіатрів.

Якщо людина телефонує сама, це вже прохання про допомогу. З одного боку, людина хоче заподіяти собі смерть, з іншого – навіть в останню хвилину думає, як себе врятувати.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*