понеділок , 25.10.2021

Міністр оборони України Степан Полторак відвідав Коломию

Сьогодні, 18 квітня, міністр оборони України Степан Полторак перебував з робочою поїздкою в Івано-Франківській області.

У м.Коломия  він перевірив стан розбудови військової інфраструктури пункту постійної дислокації  окремої гірсько-штурмової бригади ОК «Захід».

Як зазначив Степан Полторак, основна мета його візиту – це зустріч  з родинами військовослужбовців.

«Я приїхав для того, аби зустрітися з вами, рідними і близькими, які чекають на повернення із зони бойових дій військових однієї із найкращих бригад. Нажаль, 38 українських захисників зі складу вашої бригади не повернулись із виконання бойових завдань. Я дякую вам за те, що виховали таких синів, що ви їх чекаєте, пам’ятаєте і хвилюєтесь за них», — зазначив міністр.

Він вручив рідним військовослужбовців, які захищають нашу державу, а також полеглим в боях з агресором, відзнаку Міністерства оборони України  «Знак пошани».

Спілкуючись із родинами військових, глава вітчизняного оборонного відомства зазначив, що грошове утримання військовослужбовців гірсько-штурмових бригад прирівняно до військовослужбовців Десантно-штурмових військ і з 1 квітня  було збільшено.

Спільно із рідними військовослужбовців, міністр оглянув будівництво гуртожитків, а також проаналізував готовність підрозділів тилового забезпечення до зустрічі особового складу військової частини після повернення з району проведення ООС  у травні.

Зазначалося, що ремонтні роботи на території військової частини розпочато у 2015 році.  Тут вже проведено реконструкцію мереж тепло- та електропостачання, здійснено капітальний ремонт будівель казарми, штабу та їдальні.

Завершується  будівництво  казарм покращеного планування для військових  за контрактом.  У Коломиї їх  вже збудовано  дві із трьох запланованих. Вартість однієї споруди казарми – понад 14 млн.грн. Одна будівля розрахована на проживання 125 осіб. На найближчу перспективу заплановано спорудити  фізкультурно-оздоровчий комплекс та  та лазне-пральний комбінат,  збудувати  гуртожиток для сержантського складу і багатоквартирний будинок для сімейних військовослужбовців.

Додамо, що  у 2018 році  стартувала програма, яку контролює особисто Президент України – Верховний Головнокомандувач, щодо будівництва 184 казарм покращеного типу на територіях військових містечок в 21 області України.

Для коломийської частини сплановано будівництво восьми казарм, на території трьох гарнізонів (Коломия – 3, Крихівці – 3, Чернівці – 2).

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*