вівторок , 19.10.2021

За знущання над дружиною житель Прикарпаття опиниться на лаві підсудних

На Прикарпатті направлено до суду кримінальне провадження щодо 62-річного мешканця села Микуличин.

Чоловік протягом двох років неодноразово вчиняв домашнє насильство (психологічне) до своєї дружини, повідомляють у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Слідчим Яремчанського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області завершено досудове розслідування з направленням до суду обвинувального акта у кримінальному провадженні за фактом ст. 126-1 (Домашнє насильство) КК України.

Проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2018-2019 років правопорушника вісім разів притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених ст. 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

Також чоловік перебував під домашнім арештом за вчинення вищезазначених правопорушень. Він числиться на обліку Яремчанського відділення поліції, як особа, що вчиняє домашнє насильство. Однак домашній насильник на вжиті заходи не реагував.

Так, протягом березня 2019 року дружина тричі зверталась до поліцейських про вчинення домашнього насильства її чоловіком.

Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, передбаченого ст. 126-1 («Домашнє насильство») КК України, а 21 березня матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлено до Яремчанського міського суду.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*