середа , 21.02.2024

15-річна українка ніколи не стригла волосся і встановила рекорд (ФОТО)

15-річна київська школярка Олена Корзенюк відростила волосся довжиною 2 метри 20 сантиметрів.

Дівчина потрапила до Національного реєстру рекордів 12 березня, а тепер претендує на світовий рекорд у Книзі рекордів Гіннеса.

Довжину Оленчиної коси виміряли у салоні краси та зареєстрували український рекорд, пише Вечірній Київ.

“На даний момент у Книзі рекордів Гіннеса триває реєстрація рекорду найдовшого у світі дитячого волосся. Але його довжина менша, аніж у нашої української Мавки. Одразу після оформлення всіх документів ми подамо заявку до Книги рекордів Гіннеса. Будемо ініціювати визнання українського рекорду на світовому рівні”, — каже керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Як повідомляється, рекордсменка не стригла свого волосся з народження. Ножиці торкнулись її голови лише один-єдиний раз: під час таїнства хрещення батюшка хрестообразно зняв декілька волосинок у тримісячної Оленки.

Мама дівчини Марина каже, що коли доньці виповнився рік, її голову не стригли, як це роблять багатьом дітям. Для догляду за волоссям Олена використовує натуральну косметику. Замість фену вона висушує голову 4-5 рушниками, якими по черзі окутує волосся.

Про “волосяні” рекорди юна блондинка ніколи не думала. На коси люди почали звертати увагу під час її вокальних концертів. Також кілька років тому дівчина брала участь у конкурсі краси і стала принцесою №2 в Україні.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*