субота , 16.10.2021

У Гройсмана оголосили конкурс на посаду директора “Нафтогазу”. Обіцяють хорошу зарплату

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав вимоги до нового менеджменту НАК “Нафтогаз України”, конкурс по якому заплановано на 23 березня.

“Новий контракт ми можемо укласти на нових умовах. Вони такі: перше – не захмарна, а реальна і ринкова заробітна плата. Друге – повинні бути визначені конкретні завдання для менеджменту.

По-перше, проведення відділення газотранспортної системи, пошук міжнародного партнера на транзит газу і продовження транзиту з січня 2020 року”, – сказав Гройсман журналістам в ході робочої поїздки у Вінницю.

Також прем’єр зазначив, що ще одна задача, яку уряд як акціонер ставить перед керівництвом компанії – радикально збільшити видобуток українського газу, щоб можна було відмовитися від імпорту, що в свою чергу могло б системно вплинути на зниження цін на газ, повідомляє “Дзеркало тижня”.

“Це вимога буде прописано в новому контракті”, – констатовав Гройсман.

Нагадаємо, 6 березня, прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що Кабмін всупереч рішенням спостережної ради НАК “Нафтогаз України” вирішивне продовжувати контракт з Андрієм Коболєвим і оголосити конкурс на заміщення посади голови правління “Нафтогазу”.

Термін дії контракту з топ-менеджментом НАК закінчується 22 березня, і наглядова рада компанії ухвалила рішення про продовження контракту з Коболєвим на три роки. Гройсман неодноразово заявляв, що вважає зарплати керівництва “Нафтогазу” занадто високими.

Водночас  спостережна рада “Нафтогазу” у своїх планах на 2019 рік вважає, що глава “Нафтогазу” повинен отримувати не менше 10 мільйонів гривень на місяць.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*