вівторок , 19.10.2021

Про аварійну дорогу священик УГКЦ зняв кліп на пісню “Плакала” (ВІДЕО)

У Старосамбірському районі з ініціативи місцевого священика молодь зняла кліп про аварійний стан дороги місцевого значення Мшанець – Стрілки.

дорога Казка Плакала

Таким чином громада намагається привернути увагу влади до необхідності капітального ремонту дороги та моста.

Відповідне відео розмістив у себе на Фейсбук священик УГКЦ отець Роман Гром, пише ІА ЗІК.

Саме йому належить ідея зняти відео про аварійну дорогу та міст, якими користуються мешканці 11 сіл.

Оригінальний текст для відео написала дружина священика Наталія, а головну роль зіграв актор, студент ЛНУ ім. Івана Франка Назар Титар зі Старого Самбора. У кліпі-пародії на музику популярної пісні «Плакала» Назар Титар разом із місцевими дітьми йдуть та їдуть аварійною дорогою, показуючи ями та вибоїни.

Протяжність дороги Мшанець – Стрілки становить 18 км, з яких 15 км перебувають в аварійному стані.

«З року в рік ситуація стабільно жахлива. Діяльність автодору тут обмежується тим, що коли-не-коли засипають більші ями шутром з річки. Про кювети і те, що туди може стікати вода з дороги, вони не чули», – написав отець Роман.

Священик зазначив, що мешканці неодноразово звертались до місцевих та обласних чиновників з проханням її відремонтувати, однак на їхні звернення ніхто не реагує. Тому жителі сіл хочуть публічно заявити про аварійну дорогу.

Мешканці вже зареєстрували петицію на сайті Кабміну з вимогою проведення капітального ремонту дороги Мшанець – Стрілки. Також зареєстрована петиція до Львівської облради.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*