четвер , 21.10.2021

Злочин на 300 тисяч – двоє працівників крали з підприємства будівельні матеріали

Прокуратура передала до суду справу щодо двох чоловіків, які, працюючи на підприємстві, вчинили крадіжку на 300 тис. грн                    

Галицьким відділом Тисменицької місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, відкритому за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 185 («Крадіжка») та ч. 2 ст. 15 («Замах на злочин»), ч. 2 ст. 185 (“Крадіжка”) КК України.

У ході проведення досудового розслідування встановлено, що протягом жовтня-грудня 2018 року працівник одного з сільськогосподарських товариств, яке знаходиться на території Галицького району, під час перебування на робочому місці спочатку сам, а згодом із залученням іншого працівника цього ж товариства таємно викрав із його території будівельні матеріали та інші товарно-матеріальні цінності на загальну суму понад 300 тис. грн.

Під час чергової спроби вчинити ще одну крадіжку на суму близько 50 тис. грн указані особи були спіймані на гарячому працівниками охорони зазначеного товариства.

Обоє чоловіків зізнались у скоєних злочинах та добровільно видали все викрадене майно і зараз очікують суду, який має визначити їм міру покарання, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*