вівторок , 19.10.2021

Мама чотирьох дітей із Калуша потребує допомоги

У червні минулого року фахівці виявили меланому у 52-річної матері чотирьох дітей (троє рідних і прийомної) та бабусі чотирьох внуків Ольги Миколаївни Іваницької.

Фахівці обласної клінічної лікарні після обстеження поставили діагноз «меланома другого ступеня» і спрямували в інститут раку в Києві.

Ольгу Іваницьку прооперували, щоб видалити меланому та метастази в голові. Стало відомо, що метастази дісталися легень, інформують “Вікна”.

Калушанка витримала чотири курси хіміотерапії. Донька хворої Вікторія Пелех розповідає:

«Наші медики не зробили аналіз на брафмутацію в гені, щоб визначити, який вид цієї меланоми і підібрати ті ліки, які призупинять ракові клітини Ми самостійно знайшли онколога в Києві, де зробили цей аналіз і підібрали ліки. Препарати допоможуть, але сума космічна».

Вартість лікування складає 715,7 тис. гривень. Курс лікування розрахований на два місяці. Крім того, Ользі Іваницькій щомісяця треба підтримувати здоров’я печінки, а це — 5100 гривень щомісяця, і дотримуватися режиму здорового та якісного харчування. Родина вже виснажилася матеріально, тому просить про допомогу. Вікторія Пелех зауважує:

«Ми — звичайна родина, яка виживає. Як можемо, але боремося до кінця. І поки є можливість врятувати маму, ми не здамося. Але без добрих людей ми нічого не зможемо. Лікування треба розпочинати негайно».

Тел. для контактів: (066) 107-84-71 (Вікторія).

Родина калушанки і четверо її дітей просять всіх небайдужих про допомогу. Ольгу Іваницьку добре знають у місті, адже вона тривалий час доглядала за хворими, прикутими до ліжка.

Кошти можна перерахувати на картку Привату: 5168 7573 6714 1563 — Іваницька Ольга Миколаївна.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*