п’ятниця , 29.03.2024

Збірна України здобула важку перемогу над Люксембургом (ВІДЕО)

Вчора національна збірна України з футболу провела свій другий поєдинок відбірного турніру Чемпіонату Європи 2020.

Циганков, гол

Підопічні Андрія Шевченка в гостях з неабиякими труднощами здолали команду Люксембургу з рахунком 2:1.

У першому таймі на полі точилася доволі рівна боротьба. Команда Люксембургу щільно і надійно грала в обороні, при цьому вдаючись іноді до контратак.

Саме господарі поля і відкрили рахунок у цій зустрічі.

На 34-ій хвилині після стрімкої атаки у складі Люксембургу відзначився Тюрпель.

Втім, українці швидко оговталися після пропущеного м’яча і ще у першому таймі зрівняли рахунок. На 40-ій хвилині гол забив Циганков.

У другому таймі збірна України поступово перехопила ініціативу, вдаючись до масованих атак. Але по-справжньому небезпечних моментів вдалося створити мало і все йшло до того, що матч закінчиться в нічию.

Несподівана розв’язка настала на останніх секундах поєдинку.

На 93-ій хвилині зустрічі наша збірна заробила право на штрафний удар. Малиновський подав у штрафний майданчик суперника і Родрігес головою зрізав м’яч у власні ворота.

2:1 – важка перемога збірної України.

В іншому матчі групи В збірна Португалії вдома зіграла в нічию 1:1 з командою Сербії.

Наразі у групі лідирує збірна України – 4 очки. Далі йдуть Люксембург – 3 очки, Португалія – 2, Сербія – 1 і Литва – 0.

Свій наступний поєдинок збірна України 7 червня. Наша команда вдома прийматиме збірну Сербії.