понеділок , 25.10.2021

До Івано-Франківська втретє завітає фестиваль «Французька весна»

В Івано-Франківську, 23 березня, розпочинаються заходи в межах фестивалю «Французька весна». Першим буде майстер-клас вишивки високої моди.

Всі охочі зможуть спробувати цей вид рукоділля під керівництвом стилістки Будинку Lemarie-Chanel Анастасії Віст, повідомляє IA ZIK.

Урочисте відкриття фестивалю заплановане на 4 квітня. Цього дня у галереї «Арт на Мур» відкриється виставка фотографій «Маленькі безлади світу». На ній буде присутня авторка – Аделін Кейль.

В Івано-Франківській обласній філармонії глядачам запропонують дві вистави- кабаре. 18 квітня – «Боріс і Бобі», 19 – «Поезія Жака Превера». Передбачається участь акторів з Орлеану.

Також 19 квітня на проект «Довга ніч короткого метру» запрошують до кінотеатру «Люм’єр». Наступного дня в Івано-Франківську влаштують показ мод «Французька весна».

Цьогорічна «Французька весна» обрала тематику, яка щодня набуватиме іншої форми, варіюючи від події до події: колір! Колір оточує нас повсюди – у природі, міському середовищі, в нашому повсякденному житті. Колір відображає наші емоції, супроводжує наше суспільне життя, надає виразності та рухомості мистецтву та культурі.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*