понеділок , 17.06.2024

У Коломиї спіймали телефонного “диверсанта”, який зрізав кабель і здавав на брухт (ФОТО)

Працівники поліції мають підстави підозрювати 33-річного  коломиянина у вчиненні 10 таких крадіжок, скоєних протягом минулого року.

За попередніми підрахунками,  сума заподіяних збитків сягає понад 10 тисяч гривень.

Після кількох повідомлень до поліції про викрадення телефонних кабелів в місті Коломиї правоохоронці провели низку цілеспрямованих розшукових заходів, завдяки яким вдалося припинити такого роду посягання та встановити особу підозрюваного у їх вчиненні.

Виявилося, що коломиянин за допомогою спеціальних інструментів вирізав від 50 до 200  метрів кабелю, з якого випалював мідний дріт і здавав на брухт. Виручені кошти витрачав на прожиток.

Чоловіка, що вже має судимість за аналогічні злочини, зараз перевіряють на ймовірну причетність до скоєння інших таких крадіжок кабелю.

Наразі вирішується питання про оголошення йому підозри за вчинення злочинів,  передбачених  ч.2 ст.185 (Крадіжка)  КК України.

Покарання за вказані правопорушення передбачає арешт на строк від 3 до 6 місяців або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк, повідомляють у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.