середа , 19.06.2024

П’яний хуліган побив колишнього мера Івано-Франківська

Прокуратура передала до суду справу щодо чоловіка, який побив колишнього мера Івано-Франківська       

Богдан Борович працював на посаді міського голови Івано-Франківська в період з 1994 по 1998 рік

Івано-Франківською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактами грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю (хуліганства), та умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 КК України, але спричинило тривалий розлад здоров’я або значну стійку втрату працездатності менш як на одну третину.

Досудовим розслідуванням установлено, що 21-річний житель м. Івано-Франківська в грудні 2018 року, перебуваючи по вул. Б. Лепкого, що в м. Івано-Франківську,та знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, скоїв хуліганські дії та спричинив середньої тяжкості тілесні ушкодження колишньому меру м. Івано-Франківська Боровичу Б. К.

Івано-Франківською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо вищевказаної особи за вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 296 («Хуліганство»), ч. 1 ст. 122 («Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження») КК України, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Нагадаємо, 72-річний Борович Богдан Карлович працював на посаді міського голови Івано-Франківська в період з 1994 по 1998 рік.