понеділок , 18.10.2021

Рабінович: Дружба влади із Заходом – це ще не привід грабувати українців

Політик порадив на майбутніх виборах голосувати за тих, хто пропонує реальний план порятунку країни.

Дружба із Заходом не повинна будуватися на тому, що влада безкарно грабує українців. Про це в першій програмі нового циклу «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» розповів народний депутат України, голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«Ваша дружба із Заходом не повинна будуватися на тому, що влада безкарно нас грабує! Це має бути співпраця із взаємною повагою. Я дуже добре ставлюся до Європи, куди ви нас тягнете. Але Європа – це коли ми тут добре живемо. Європа – це коли у нас тут гідні пенсії. Європа – це коли тут у нас хороші дороги. А не коли ми їдемо до Відня випити чашечку кави, як тут один діяч говорив», – заявив парламентарій.

За його словами, курс нинішньої влади в Європу – оманливий, і насправді у керівництва країни зовсім інші цілі.

«Люди, ми захворіли. Нам потрібно йти до холодильника. Як тільки побачимо, що там нічого немає, то відразу одужаємо і не будемо більше вірити своєму уряду. Ми неповинні на цих виборах повторити помилку України – і знову проголосувати за цю злочинну, корупційну владу», – зазначив народний депутат.

Політик порадив на майбутніх виборах голосувати за тих, хто пропонує реальний план порятунку країни.

«Опозиційна платформа – За життя» пропонує побудувати в Україні «Швейцарію Східної Європи», сильну, незалежну державу. Саме так ми зможемо відродити країну, вибратися з ями, куди нас закинула нинішня влада.

Так що подумайте, за кого ви віддасте голос на виборах: або за тих, хто довів країну до катастрофічного стану, або за тих, хто пропонує реальний план розвитку», – резюмував Вадим Рабінович.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*