вівторок , 19.10.2021

Рабінович: Влада цілеспрямовано перетворює Україну на сировинний придаток Європи з 10 млн населення (ВІДЕО)

Депутат вважає, що ні медична, ні освітня «реформи» не несуть ніякої користі для народу, а тільки навпаки працюють на виродження українців.

Усі реформи нинішньої української влади спрямовані на те, щоб в країні залишилося 10 млн. чоловік, а сама Україна стала сировинним придатком Європи.

Таку думку в ефірі авторської програми «5 питань Рабіновичу» на каналі NewsOne виразив народний депутат, голова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«Що стосується економіки, ми повинні зробити кілька простих кроків. По-перше, скасувати всі ці шкідливі реформи. Перекреслити і забути. Це не реформи», – заявив політик.

Він додав, що «масове вбивство українців» не можна називати реформою. Ні медична, ні освітня «реформи» не несуть ніякої користі для народу, а тільки навпаки працюють на виродження українців.

«Всі ці постмайданні реформатори, які з-за кордону прийшли до нас в Україну. Що вони зробили, чого досягли? Заробили грошей, накрали, нажилися на наївності українців, і втекли назад. І ніхто ні за що перед нами не відповів», – зазначив парламентарій.

За словами голови «Опозиційної платформи – За життя», скасування злочинних реформ нинішньої влади буде головним пріоритетом політиків, які переможуть на майбутніх виборах, і які матимуть на меті благополуччя країни, а не інтереси олігархів.

«Ми не можемо собі дозволити ще раз допустити їх до влади. Тому що нас не залишиться. Їх завдання – залишити в Україні 10 мільйонів наймитів, які будуть обслуговувати сільськогосподарський придаток Європи, в який вони хочуть перетворити нашу країну. На жаль, дії нинішньої влади говорять саме про це», – підсумував Рабінович.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*