п’ятниця , 19.08.2022

На Івано-Франківщині у виправну колонію постачали неякісне м’ясо

Прокуратура відкрила кримінальне провадження відносно службових осіб ТзОВ «Леополіс-Маркет», які постачали неякісне м’ясо у виправну колонію       

Про це повідомляє прес-служба прокуратури в Івано-Франківській області.

30 січня 2019 року відділом нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області із залученням спеціалістів Держспоживслужби проведено перевірку в Державній установі «Коломийська виправна колонія  № 41» з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав ув’язнених і засуджених на належне харчування.

Здійснено  відбір  зразків  м’яса  курячого  замороженого, які направлено для дослідження в Івано-Франківську регіональну державну лабораторію при ГУ Держспоживслужби в області.

За результатами проведених досліджень (експертний висновок від 06.02.2019 та повторний  від 13.02.2019)  встановлено, що куряче м’ясо виробництва ТзОВ «Леополіс-Маркет» не відповідає вимогам ДСТУ 3143:2013 по мікробіологічних показниках.

З метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням ув’язнених та засуджених Державної установи «Коломийська виправна   колонія   № 41»,  прокуратурою   Івано-Франківської області внесено відомості  до  Єдиного  реєстру  досудових розслідувань  стосовно  службових  осіб   ТзОВ  «Леополіс-Маркет»  за  ч. 1 ст. 325 («Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням») КК України.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*