субота , 16.10.2021

На скандал з розкраданнями в оборонці Порошенко відреагував як західний політик, – блогер

Блогер і політолог Олексій Голобуцький заявив, що президент України Петро Порошенко, як глава держави і європейський лідер, оперативно відповів на скандал в оборонному комплексі.

Про це він написав у Facebook.

«У всьому цьому скандалі з розслідуванням журналістів щодо начебто розкрадання в оборонній промисловості (що там було насправді – встановлять слідство і суд) примітна швидка реакція президента Петра Порошенка. Чому це важливо. За роки незалежності країни неодноразово траплялося, що президенти покривали своїх підлеглих навіть після найрезонансніших затримань. Так було і за Кучми, і за Ющенку, і за Януковича. Раніше керівники держави собі таке дозволяли, і навіть суспільство дивилося на це крізь пальці », – вважає Голобуцький.

Він уточнив, що Порошенко не пішов цим шляхом, а відреагував як західний політик.

«В Європі в подібних випадках (навіть коли йдеться про підозри в корупції) глава держави реагує миттєво. І наш президент в той же день відсторонив Гладковського від обов’язків першого заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони на час проведення розслідування, і зажадав від правоохоронців оперативно це розслідування провести », – нагадав політолог.

Він також зазначив, що на зустрічі з журналістами президент висловився ще жорсткіше на цю тему.

«Ба більше, днем ​​пізніше президент ще раз, уже прямо, сказав журналістам: якщо факти злочинної діяльності підтвердяться, ні прізвища, ні посади нікого не врятують від відповідальності. Тобто Порошенко зробив так, як повинен робити президент європейської країни. І тепер справа за правоохоронцями, зокрема, НАБУ і прокуратурою», – констатував політексперт.

На його думку, жорстка реакція президента повинна запобігти корупційні злочини в майбутньому.

«Така оперативна реакція президента – це ще й сигнал всім нечистим на руку чиновникам. Тепер вони розуміють, що в разі затримання ніхто їх не прикриє, ніхто не візьме “відкат”, а на них заведуть кримінальну справу. Якщо чиновник дійсно винен, то сяде, як приклад всім корупціонерам. І так повинно бути в правовій державі », – підсумував Олексій Голобуцький.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*