четвер , 21.10.2021

Група Kazka відмовилася від участі в Євробаченні

Група Kazka, яка посіла третє місце в національному відборі на Євробачення-2019, відмовилася від участі в музичному конкурсі.

Про це йдеться на сторінці групи в Instagram.

“Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об’єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат.

Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення. У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах всiм свiтом”. – зазначається у повідомленні гурту.

Нагадаємо, раніше гурт Freedom-jazz, який посів друге місце у Нацвідборі, відмовився від участі в Євробаченні-2019 .

Як повідомлялося раніше, MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні. Це сталося через те, що переговори між НСТУ і командою виконавиці MARUV принесли наступний результат: сторони до згоди не дійшли, угоду підписано не буде. Рішення про виконавця, який представлятиме Україну на Євробаченні наразі поки не прийнято.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*