вівторок , 05.03.2024

На кордоні затримали двох зловмисників, які везли українок у сексуальне рабство (ФОТО)

Українські прикордонники та поліція арештували злочинців, які хотіли вивезти в ЄС громадянок України для сексуальної експлуатації

Українські прикордонники та поліція ліквідували транскордонний канал торгівлі людьми. Так, на польсько-українському кордоні під час спроби вивозу громадянок України для їх подальшої примусової сексуальної експлуатації в країнах Європейського Союзу, затримано двох злочинців.

За повідомленням прес-центру Міністерства внутрішніх справ України, у результаті проведення спільних заходів співробітників Державної прикордонної служби та співробітників Національної поліції у Волинській області, із залученням спецпідрозділів, у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин» під час спроби вивезення трьох громадянок України для їх подальшої примусової сексуальної експлуатації в країнах ЄС затримано двох злочинців.

Даними особами є громадянин України – організатор злочинної діяльності та його спільник – громадянин Вірменії, який мав посвідку на постійне проживання в Німеччині.

Зловмисники, користуючись уразливим станом потерпілих, обіцяли влаштувати дівчат на нібито легальну роботу в Німеччині, а насправді шляхом обману, заганяли жертв в боргову кабалу для подальшої сексуальної експлуатації.

Затриманим зловмисникам загрожує позбавлення волі строком від 5 до 12 років з конфіскацією майна.