четвер , 29.07.2021

ЦВК відмовила громадянину, який за три гривні хотів стати кандидатом у президенти

Центральна виборча комісія відмовила громадянам України Сергію Фаренюку та Віталію Велідченку в реєстрації їх кандидатами на посаду Президента України на виборах 31 березня 2019 року.

Сергій Фаренюк

Відповідне рішення комісія ухвалила на засіданні 11 січня, повідомив «Укрінформ».

Зокрема, члени ЦВК відмовили Велідченку через невідповідність поданих документів вимогам закону «Про вибори Президента України». Зокрема, Велідченко не подав до ЦВК заповненої анкети, передвиборчої програми та автобіографії в електронному вигляді, декларації, також не вніс застави в розмірі 2,5 млн грн.

Окрім того, ЦВК відмовила в реєстрації кандидатом на посаду голови держави на виборах Сергію Фаренюку.

Як зазначив доповідач питання член комісії Андрій Євстігнєєв, подані Фаренюком документи не відповідали вимогам, встановленим законом. Окрім того, вони містили неточності та помилки. Також Євстігнєєв додав, що Фаренюк вніс заставу в розмірі 3 грн замість необхідних 2,5 млн грн.

Як повідомляє zaxid.net, Сергій Фаренюк — кандидат медичних наук, лікар-практик з Тернополя. Замість застави у 2,5 млн грн медик заплатив 3 гривні. Решту, як він стверджував, мала сплатити держава через його великий внесок у розвиток медичної галузі.

Нагадаємо, реєстрація кандидатів у президенти триватиме до 8 лютого включно.

Раніше ЦВК зареєструвала кандидатами на посаду голови держави народного депутата Сергія Капліна, самовисуванця Віталія Скоцика, висуванця від «Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Валентина Наливайченка, представника партії «Об’єднання Самопоміч» Андрія Садового, екс-міністра екології Ігоря Шевченка.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*