вівторок , 27.07.2021

Франківські митники забрали у чоловіка автомобіль вартістю півмільйона гривень

Під час новорічних свят через пункт пропуску на польсько-українській ділянці кордону на митну територію України одним із мешканців області ввезено автомобіль марки «BMW», модель «520d»,  2015 року виготовлення.

Як підставу для переміщення товару та його митного оформлення громадянином подано відповідні товаросупровідні документи.

Однак, під час митного контролю зазначених документів, працівниками митниці встановлено, що рахунок, в якому зазначена  вартість товару містить неправдиві відомості, повідомляють в Івано-Франківській митниці ДФС.

Таким чином, громадянином України вчинено дії, спрямовані на переміщення товару з приховуванням від митного контролю через подання до митного органу як підстави для переміщення товару документів, що містять неправдиві дані щодо вартості товару.

За цим фактом Івано-Франківською митницею ДФС складено протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Автомобіль марки «BMW», модель «520d», 2015 року виготовлення, вартістю понад 500 тисяч гривень –  вилучений.

Тепер рішення про притягнення особи до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та конфіскації автомобіля буде приймати суд.

Нагадаємо, до 22 лютого 2019 року громадяни мають право скористатись пільговою ставкою акцизного податку із застосуванням коефіцієнта 0,5 при оформленні транспортних засобів, ввезених на митну територію України в митних режимах «транзит» та «тимчасове ввезення» з 1 січня 2015 року з порушенням умов їх ввезення.

Пільговий період визначення ставки акцизного податку терміном 90 днів, встановлено Законом від 8 листопада 2018 року       № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів».

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*