четвер , 29.07.2021

У Польщі п’ятеро дівчат загинули під час пожежі у закритій квест-кімнаті

П’ятеро дівчат, серед яких троє – неповнолітні, загинули під час пожежі в кімнаті для квесту в польському місті Кошалін.

Як повідомляє zaxid.net з посиланням на RFM24, вони брали участь у квесті і повинні були вирішити головоломку та вибратися із закритої кімнати.

Однак в приміщенні, де перебували дівчата, почалося загоряння. На місце терміново вирушили працівники екстрених служб. Однак було вже пізно — до прибуття фахівців весь поверх був охоплений вогнем.

Унаслідок пожежі п’ятеро дівчат загинули. Експерти вже ідентифікували тіла загиблих, встановлено, що трьом жертвам було лише 15 років. Як повідомляється, участь у квесті була частиною святкування дня народження однієї із загиблих.

Ще одного чоловіка з сильними опіками госпіталізували. Це працівник квест-кімнати. Поки що невідомо, чому персонал закладу не відреагував вчасно і не відкрив двері кімнати, щоб дівчата могли врятуватись

За даними поліції, найбільш ймовірним джерелом пожежі був газовий балон. Проте остаточно причину пожежі встановлять фахівці.

До слова, Escape room – це інтелектуальна гра, в якій гравців замикають в приміщенні, з якого вони повинні вибратися за час, знаходячи предмети і вирішуючи головоломки.

Команду з 2-4 людей закривають в квест-кімнаті і в них є певний час на те, щоб розгадати всі загадки, котрі приведуть їх до ключа від кімнати. Це можуть бути різного роду пазли, кодові замки, магніти, головоломки.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*